Jsem ambasador

Buďte ambasador a dejte všem vědět, že podporujete lepší život ve firmách

Líbí se vám myšlenka HRka a chcete to dát světu vědět? Podporujete zdravou kulturu ve firmě a chcete to ještě více podpořit? Buďte ambasadorem HRko konference. Získáte tím balíček 3 vstupenek, titul a certifikát Ambasadora HR a navíc firemní logo všude, kde to jen půjde (tedy na weby, v newsletterech i přímo na konferenci). Plácneme si?

Kdo je ideálním ambasadorem?

HR vás baví, baví vás práce s lidmi a děláte všechno proto, aby se kolegové ve firmě cítili skoro jako doma. Nechcete nebo nemůžete být přímo součástí Festivalu HR, ale chcete se spojit s naší myšlenkou "společnosti, která zlepšuje život lidí ve firmě". Jestli to máte stejně, jste náš člověk, tedy ambasador:-)

CO ZÍSKÁTE

balíček 3 vstupenek na HRko #3
certifikát Ambasador HR
účast na mastermind skupině, kde můžete s ostatními řešit své téma a získat tak zpětnou vazbu
logo ambasadora v newsletterech

Jak to bude probíhat?

V rámci balíčku Ambasador se bude moci vždy jeden ze skupiny tří lidí za vaši firmu účastnit speciální pracovní skupiny na jedno z vybraných HR témat. Skupinu povede profesionální kouč s několikaletými zkušenostmi z vedení velkých master mind skupin. Cílem této pracovní skupiny bude stanovit si témata, která vás v oblasti personalistiky ve firmě nejvíce pálí, vybrat z nich ty nejpalčivější a společně dojít ke konkrétnímu závěru, jak danou problematiku řešit. Vy jako účastník získáte pohledy min. 9 dalších zkušených personalistů na řešení tématu. Tato pracovní skupina bude sestavena z maximálně 10 členů, zástupců ambasadorských společností = firem, které nedělají přímo HR produkt, ale otázky HR ve firmě aktivě řeší.

Kdo se k nám už přidal jako Ambasador?