Partner Festival HR

HRko se rozšiřuje o Festival HR. Budete u toho?

 

Kdo se k nám už přidal?

ManpowerGroup
ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost.
ManpowerGroup

Na Florenci 2116/15 110 00 Praha

+420 242 499 370

Right Indicada s.r.o.
Regionální agentura práce.
Tomáš Buchwaldek
Right Indicada s.r.o.

Denisova 639/2 (2. patro) 702 00 Moravská Ostrava

tomas.buchwaldek@indicada.cz

Linkedin & digitaalní PR
Už řadu let zajišťujeme digitální PR předním českým i moravskoslezským firmám na sociálních sítích a v online světě. Naší úzkou specializací ale také je marketing na sociální síti Linkedin, kde jsme schopni rozjet jak komunikační marketingovou kampaň pro vaši společnost s cílem posílit povědomí o vás jakožto o skvělém zaměstnavateli, ale také jsme schopni vás s Linkedin kompletně naučit. Jak tvořit obsah, jak si vyšperkovat vlastní profil nebo jak vyhledat klíčové lidi do vaší firmy.
Firemky
Organizujeme firemní akce - teambuilding, teamspirit. Pomáháme s produkcí a koordinací akcí. Tvoříme zábavné programy na klíč.
Firemky s r.o.

Chamrádova 682/28 Ostrava - Kunčičky 718 00

775949273

MultiSport Benefit s.r.o.
MultiSport je poskytovatelem firemních benefitů v oblasti sportu a relaxace. Naším produktem je partnerská síť zařízení, které lze navštěvovat s kartou MultiSport.
Lukáš Picko
MultiSport Benefit s.r.o.
Jsme Lidl stravenky v.o.s. a nabízíme systém závodního stravování pomocí produktu Naše stravenka a to jak v papírové, tak elektronické podobě – stravenkové karty. Naše stravenka je atraktivní a férovou nabídkou jak pro zaměstnavatele i zaměstnance, tak i pro její akceptační místa, zejména pro širokou síť restaurací. nulová provize pro zaměstnavatele nízká provize, pouze 2,5%, pro restaurace při proplácení možnost platit stravenkami i kartou v prodejnách Lidl a Kaufland akceptační síť více než 6 000 restaurací
WINHEAD Challenger
Aplikace obsluhovaná externím týmem, která je interní sociální sítí, inspirující zaměstnance k aktivitám a inovativnímu myšlení, podporující budování firemní kultury a emloyer brandingu. Zkrátka aplikace, kvůli které vás budou zaměstnanci milovat!
Tomáš Winkler
WINHEAD Challenger

724033668

Gusto Karta
Gusto Karta je stravenková a benefitová karta. Těšíme se na Vás:-)
Gusto Karta

Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

222 701 255

MBA Morava
Profesní vzdělávání s unikátním konceptem studia.
MBA Morava

Spojů 835/2 708 00 Ostrava-Poruba

+420607130428

Logistická akademie dělá svým know-how a logistickými kurzy, jež pořádá, z logistiků ještě větší profíky. Otevřené i incompany školení pro logistiky vedené profesionály z praxe, kteří vám předají maximum z daného tématu. Logistická akademie je také přední vzdělávací instituce, která certifikuje praktikující logistiky. Ti se pak mohou pochlubit světově uznávaným titulem ALog., CLog., MLog. nebo PLog.
Pomáhame firmám zvýšiť efektivitu práce a dosiahnuť lepšie výsledky. Náplňou našej činnosti sú edukačné projekty zamerané na rozvoj ľudí a školenia šité na mieru našim firemným klientom.
Premium Systems, s.r.o.
Služby v oblasti personální, fyzické, organizační a IT bezpečnosti.
Job institut s.r.o.
Jsme HR agentura. Nikoli jen personální. -široké obchodní sítě a marketingové kampaně pro nábor nových uchazečů -komplexní právní konzultace pro zaměstnavatele -komplexní vzdělávací programy zaměstnanců -benefiční programy pro zaměstnance -výběr uchazečů dle kritérií: osobní profil, profesní profil, profesní ambice -rámcová smlouva na dobu 1 rok a prodloužení až na 5 let +objednávky na míru dané pozice včetně konzultací +garance obsazenosti pracovního místa – dělnické profese 3-12 měsíců - provozní management 6-12 měsíců - top management 12-18 měsíců Garance znamená nám exkluzivně svěřená pracovní pozice na konkrétní čas, zaplatíte jednou 2-3,5 dle zvolené garance, po dobu garance (výměna) nahrazení nových uchazečem až 3 v jedné ceně. Jak pracujeme: -zdarma analyzujeme pracovní pozici, nabídku, potřeby společnosti za vhodným uchazečem -poskytujeme na každou pracovní pozici speciální cenovou nabídku dle náročnosti pozice, která je v souladu rámce dle odměny -velmi pečlivě vybíráme vhodného uchazeče/uchazečku/ a píšeme doporučení, proč. -doporučujeme pro tyto uchazeče i vhodný mentoring pro další kariérní rozvoj
Mgr. Fagan Hamidov
Job institut s.r.o.

+420 778 138 638

Innobooster Voucher
Innobooster Voucher je finanční nástroj dotačního titulu podpory podnikání v MSK. Cílem tohoto dotačního titulu je vytvoření nového pracovního místa pro tzv. InnoBoostera. Moravskoslezský kraj chce prostřednictvím tohoto dotačního titulu podpořit inovační potenciál malých a středních podniků, jež povede k tvorbě nových produktů/služeb či rozšíření podílu na trhu/trzích.
FYZLAB - Laboratoř fyziologie práce s.r.o.
Autorizované měření fyziologie a ergonomie- svalové zátěže, celkové fyzické zátěže a pracovních poloh.
Český Trh Práce s.r.o.
Recrutis
Recruitis je náborový software & mobilní aplikace. Pomáháme ušetřit čas, soustředit celý nábor na jednom místě, přehlednou komunikaci s kolegy, použitelnou databázi talentů.
Štěpán Bartyzal
Český Trh Práce s.r.o.

Československé armády 329/47, Hradec Králové 500 03

602123898

DAP Services
Spokojenost, angažovanost či loajalita zaměstnanců jsou parametry, které zajímají každého personalistu i manažera. Umíme je změřit a vyhodnotit pomocí barvově asociační diagnostiky CA method. Srozumitelná data v přehledných grafech se pak v rukou personalistů mohou přetvářet v relevantní prognózy o dalším fungování zaměstnanců. Jak? Na letošní konferenci HRko ukážeme hned několik příkladů.
KS mzdy PROFi a KS portál
HR systém. Personální a mzdový informační systém.
Výkaz práce
Systém pro online evidenci práce a docházky s lokalizací - obsahuje řadu doprovodných funkcí jako rozepisování práce na zakázky, nastavení sazeb, evidenci knihy jízd, či dalších výdajů, podklady pro mzdy a jiné.
Martin Hochmal, Petr Slivka
Systemart s.r.o.

Systemart s.r.o. Eliščino nábřeží 298 500 03 Hradec Králové

Scholasticus Talent Management Systém
Jedno řešení pro nábor zaměstnanců, jejich vzdělávání a hodnocení.
Scholasticus

Vavrečkova 5262 760 01 Zlín

+420607130428

proHR
ProHR je SW na profesionální a přehledné hodnocení zaměstnanců. Obsahuje moduly pro efektivní hodnocení kompetencí zaměstnanců, plánování rozvojových aktivit, mapování a vyhodnocení průběhu adaptačního procesu, testování a zjišťování zpětné vazby. Poskytuje otevřeně zpětnou vazbu jednotlivým pracovníkům, pomáhá vedoucím pracovníkům s rozvojem týmu a ukazuje výkonová kritéria manažerů.
Lubomír Urbánek
proHR leaders s.r.o.

Nadrazni 344/23, 150 00 Prague 5, Czech republic

Víme, že každá firma je jen tak úspěšná, jak dobří lidé v ní pracují. Proto pomáháme našim klientům, aby si vybírali ty nejlepší zaměstnance, efektivně je rozvíjeli a cíleně motivovali. Poskytujeme kvalitní online nástroje pro práci s lidmi, zejména širokou škálu dotazníků a testů v rámci online psychodiagnostiky, nástroj pro 360° zpětnou vazbu, zaměstnanecké průzkumy a nástroj pro okamžitou zpětnou vazbu – Perfeed. Díky vzájemné spolupráci v rámci TCC group přinášíme klientům vyšší přidanou hodnotu a komplexní rozsah služeb.
Marcela Suková
TCC online s.r.o.

TCC online s.r.o. Rohanské nábřeží 671/15 Praha

Jsme respektovaným partnerem zákazníků, kteří chtějí, mimo jiné rovněž v oblasti HR, pomocí lepšího plánování, efektivnějšího reportingu a pokročilých analýz zvýšit hodnotu svého podniku.
Jiří Voznák
INEKON SYSTEMS s.r.o.

Lighthouse, Jankovcova 1569/2c 170 00, Praha 7 – Holešovice Česká republika

OKBase
HR systém pro spokojené zaměstnance.
ApuTime
Vyvíjíme nástroj pro řízení a plánování aktivit v procesech s využitím umělé inteligence
Martin Lonský
ApuTime

Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

LMC Datová laboratoř na HRko 2019
LMC Datová laboratoř na HRko 2019 Proč lidé nejčastěji odcházejí z firmy? Čím je naopak získáte? Jak vypadá zdravý nábor z pohledu čísel? Jak si stojíte po stránce spokojenosti zaměstnanců vůči svému odvětví na Atmoskopu? Přijďte se zeptat! Přijďte zjistit unikátní data a insighty, které jinde v této kombinaci nenajdete. Celý den vám budou k dispozici tři odborníci z LMC, kteří se dívají na trh práce z různých úhlů: Tomáš Ervín Dombrovský, analytik pracovního trhu (datové snídaně, tvář LMC v médiích), Zdeněk Němec, datový specialista oddělení HR Architecs (využití nástroje Qlik, Zdravotní karta náboru), Adam Hazdra, projektový manažer Atmoskop.cz (srovnání s trhem, využití Atmoskopu v náboru). LMC Datová laboratoř poběží celý den konání HRko 2019 v prostoru mezi rautem a velkým sálem.

Máte dotaz k partnerství na HRko? Zeptejte se nás...

Jiří Kratochvíl
organizátor
Jirka organizuje akce už řadu let, do Ostravy a Opavy přivezl titány online businessu v globálním měřítku (Oliver Dlouhý, Ondřej Bartoš, Tomáš Čupr, aj.), organizoval obchodní snídaně v Opavě, moderoval ostravské Business for Breakfast a živí se marketingem na sociálních médiích.
Petr Juříček
organizátor
Petr je šéf ostravské buňky Business for Breakfast, která sdružuje podnikatele z různých oborů. Navíc je networker tělem i duší a k tématu HR má určitě co říct. I když na HRku asi mluvit nebude, ale zajistí, aby atmosféra na akci byla nezapomenutelná.
Soňa Fírková
koordinace
Soňa je u HRka od začátku a je velkou oporou našeho týmu. Stará se o bezproblémový chod celé akce i o spokojenost posluchačů i partnerů akce.
Souad Kratochvílová Kafi
Souad je v týmu čerstvě, ale odvádí skvělou práci při organizaci pracovní skupiny ambasadorů, která v roce 2019 proběhne na HRku vůbec poprvé. Zajišťuje také komunikaci na Linkedin a další organizační záležitosti.